Скоби

Скоби: як зарядити степлер

Скоби - це вигнута у вигляді букви П тонка смужка металу, яка використовується для зшивання аркушів степлером. Варто подбати про поповнення запасів цих витратних матеріалів заздалегідь, щоб в потрібний момент вони були під рукою.

Перш ніж вирушати замовляти скоби, необхідно визначити, які саме підходять для даної моделі степлера. Розмір потрібних вам скоб легко знайти на упаковці зшивача. Зазвичай він складається з 2-х цифр, наприклад, 10/5, 24/6, 23/17. На сайті Axent ви можете скористатися фільтром «Номер скоби».

Скоби для степлера Axent з поміткою Pro зроблені з матеріалу підвищеної міцності і забезпечують легке і надійне скріплення. Особливо приємно працювати з такими скобами для скріплення великої кількості аркушів потужними степлерами. Серія Delta містить найпопулярніші розміри скоб за доступною ціною.

Коли у вас вже є потрібні скоби, просто підніміть кришку степлера і помістіть одну секцію в металевий жолоб. Закрийте кришку і протестуйте роботу степлера. Якщо при натисканні випала скоба з загнутими всередину ніжками – значить, все працює правильно.