Папки-реєстратори Axent — зручний спосіб зберігати документи

15.05.2019

Для зберігання великої кількості документації та швидкого доступу до неї немає нічого кращого, ніж реєстратори Axent. Такі папки для документів також називаються сегрегаторами та активно використовуються в сучасних офісах. Вони допомагають налагодити процес систематизації та архівації, усунути паперові завали, перетворивши їх в строгі ряди папок. Однак, через різноманітність моделей можуть виникнути труднощі з вибором. Ми вирішили полегшити вам життя та розповісти про головні особливості папок-реєстраторів Axent, їх різновиди та правила експлуатації.

Особливість папок-реєстраторів Axent

Головною відмінністю реєстраторів від звичайних папок для документів виступає наявність наступних елементів:

  • Торцеве кільце для легкого та швидкого вилучення папки з полиці зберігання.
  • Дуговий механізм з важелями для їх змикання-розмикання.
  • Притиск з металу для фіксації аркушів.
  • Металева окантовка для захисту краю обкладинки.
  • Карман зі змінним індексом на торці для швидкої ідентифікації документів, які знаходяться в папці.

 

Різновиди моделей: зробіть вибір правильно

Папки-реєстратори Axent розрізняються за форматом. Найбільш популярною моделлю виступають папки А4. Для зберігання різних довідок, платіжних доручень, квитанцій та іншої подібної документації варто обрати папки А5.

Важливим критерієм вибору є ширина корінця. Саме цей параметр впливає на місткість папки. Модель з корінцем 5 см призначена для зберігання до 300 аркушів, реєстратор з корінцем 7,5 см розмістить до 450 аркушів.

Також папки-реєстратори відрізняються за матеріалом, товщиною та кольором обкладинки. Торгова марка Axent пропонує моделі з якісними обкладинками з картону товщиною 2 мм з одностороннім та двостороннім покриттям PP. Пластиковий шар захищає обкладинку від забруднень, пошкоджень та вологи. Обидва варіанти відрізняються яскравими насиченими кольорами та підходять для частого використання. Папки-реєстратори Axent, без сумніву, стануть прикрасою будь-якого кабінету та зроблять систематизацію простіше. Різноманітність кольорів та наявність індексів дозволяє зручно розкласти документи за видом та при необхідності швидко відшукати потрібний екземпляр.

Реєстратори Axent оснащені механізмами, які встановлюються в папку самостійно прямо перед початком використання. Папки поставляються як в зібраному, так і в розібраному вигляді. Ця особливість дозволяє спростити транспортування та знизити її вартість. Зверніть на це увагу!

Правила використання папок-реєстраторів

Користуватися папкою-реєстратором Axent нескладно. Порядок дій простий та зрозумілий.

  • Щоб відкрити реєстратор, докладіть трішки зусиль. Річ в тім, що в закритому стані кришка утримується спеціальними замками, які надійно фіксують обкладинку та при відкритті видають легке клацання.
  • Щоб дістати або помістити потрібний документ в сегрегатор, відкрийте та відсуньте притискну планку, потім акуратно розкрийте металеві кільця за допомогою спеціального важеля.
  • Щоб розмістити документи в реєстраторі, зробіть в аркушах дірочки за допомогою діркопробивача або помістити їх в прозорі файли.
  • Щоб закрити реєстратор, необхідно замкнути кільця дугового механізму, щільно закріпити притиск та зачинити папку до характерного клацання. Після поставити папку з документами на полицю або в шафу.

Зберігайте документи правильно та зручно — обирайте папки-реєстратори Axent!