<<назад

Книга записна Axent Partner Jazz 8207-21-A, A5-, 125x195 мм, 96 аркушів, клітинка, тверда обкладинка, біла

8207-21-A

Книга записна Axent із серії Partner Jazz призначена для тих, хто цінує стильний дизайн і функціональність. Може використовуватися для записів, для планування, як недатований щоденник, для будь-яких ділових і творчих завдань. Записна книжка Partner Jazz 8207-21-A має тверде переплетення і приємну на дотик обкладинку з термо PU, яка навіть з часом зберігає акуратний і презентабельний вигляд. Якісний папір щільністю 80г/м2 благородного кремового відтінку забезпечує комфортне письмо, добре вбирає чорнило.
Папір у клітинку, зручно робити будь-які записи, малювати, креслити. Містить 96 аркушів, формат А5- дозволяє фіксувати багато інформації, і при цьому зручно носити записну книжку з собою.
Закладка дозволяє швидко знайти і відкрити потрібні сторінки. Кишеня на форзаці буде надійно зберігати нотатки, чеки, картки та інші важливі дрібниці. Ці деталі та якісні матеріали роблять записні книжки з серії Partner Jazz відмінними помічниками в роботі, навчанні та особистих завданнях, а лаконічний білий колір - універсальним аксесуаром.

Тип:
записник
Ліцензія/серія:
Partner
Папір:
кремовий
Тип обкладинки:
картон
К-ть аркушів:
96
Ліновка:
клітинка
Формат:
A5-
Колір:
білий
Розмір, мм:
125x195
Упаковка:
1/18
Рекомендована ціна:
97.64 грн
Знято з виробництва