<<назад

Книга записна Axent Partner Soft 8206-34-A, A5-, 125x195 мм, 96 аркушів, клітинка, гнучка обкладинка, срібляста

8206-34-A

Книга записна Axent із серії Partner Soft призначена для тих, хто цінує яскравий дизайн і максимальну функціональність. Може використовуватися для записів, для планування, як недатований щоденник, для будь-яких ділових і творчих завдань. Особливість записної книжки Partner Soft 8206-34-A - м'яка обкладинка з термо PU з приємною на дотик текстурою, а також кольоровий контрастний зріз. Якісний папір щільністю 80г/м2 благородного кремового відтінку забезпечує комфортне письмо, добре вбирає чорнило.
Папір у клітинку, зручно робити будь-які записи, малювати, креслити. Містить 96 аркушів, формат А5- дозволяє фіксувати багато інформації, і при цьому зручно носити записну книжку з собою.
Закладка дозволяє швидко знайти і відкрити потрібні сторінки. Кишеня на форзаці буде надійно зберігати нотатки, чеки, картки та інші важливі дрібниці. Еластична тасьма дозволяє уникнути випадкового розкриття і втрати важливих паперів. Ці деталі та якісні матеріали роблять записні книжки з серії Partner Soft відмінними помічниками в роботі.

Тип:
записник
Ліцензія/серія:
Partner
Папір:
кремовий
Тип обкладинки:
термо-PU
К-ть аркушів:
96
Ліновка:
клітинка
Формат:
A5-
Колір:
сріблястий
Розмір, мм:
125x195
Упаковка:
1/18/36
Рекомендована ціна:
160.27 грн