Витратні матеріали для офісної та іншої техніки

Витратні матеріали для офісної та іншої техніки

Переплетення документів за допомогою брошурувальних машин часто використовується для систематизації паперів, надання їм презентабельного вигляду і зручності їх використання. Витратні матеріали для переплетення значно впливають на якість переплетення.

Для брошурування на пружину використовуються пружини різних діаметрів, в залежності від кількості аркушів у документі.

На металеву пружину робиться переплетення календарів, блокнотів, книг, рекламних матеріалів. Металева пружина дозволяє розкривати документ на 360 градусів, що зручно для читання, сканування, ксерокопіювання. Цей вид переплетення надає документу презентабельний вигляд, при цьому немає можливості додавати аркуші або міняти обкладинку.

Пластикову пружину можна використовувати багаторазово. Переплетення на пластикову пружину використовують частіше для внутрішніх документів - інструкцій, методичок, звітів.

Обкладинки для переплетення виконують естетичну функцію і одночасно захищають документ від зовнішніх впливів. Обкладинки «під шкіру» надають документам більш презентабельного вигляду. Пластикові обкладинки для брошурування створюють надійний бар'єр для пилу і вологи, їх прозорість дозволяє бачити назву документа. Обкладинки для переплетення Axent мають формат А4 і представлені в широкому розмаїтті кольорів, що дозволяє підібрати обкладинку до корпоративного стилю компанії.

Ламінування документів надає паперам та фотографіям презентабельного вигляду, захищає їх від зовнішніх впливів при інтенсивному використанні. Пакетна плівка для ламінування А4 представлена в асортименті Axent з різною щільністю - від 75 до 100 мкм. Також на сайті Axent ви знайдете плівку форматів А5 і А6. Плівка має глянцеву поверхню і призначена для гарячого двостороннього ламінування.