Олівець графітний Axent Flowers 9009-05-A, HB, 2.2 мм

Thumbnail
Thumbnail
Знято з виробництва
Артикул:
9009-05-A
0
Оцінки відсутні
8.90 грн
З гумкою
так
Матеріал
деревина
Пишучий вузол, мм
2,2
Тип
графітний
Тип упаковки
туба
Форма
кругла
Упаковка
36, 144, 432, 3456
4
Опис

Олівець графітний з гумкою Axent 9009/36-05-A Flowers незамінний для школярів, студентів та офісних працівників. Він стильний та універсальний, підходить для письма, креслення та малювання. Олівець м'яко малює, легко заточується та ефектно виглядає.

Міцний круглий корпус з натуральної деревини захищає грифель від ударів і забезпечує легкість заточування.

Якісний грифель товщиною 2,2 см не кришиться та не дряпає папір. Насиченість лінії регулюється за допомогою натиску. Твердість HB — універсальна для шкільних потреб: оптимальний баланс чіткості та м'якості. Довжина 189 мм — олівець довго прослужить і відмінно поміститься в пеналі.

Гумка, вбудована в корпус, завжди під рукою. Вона допоможе в будь-який момент виправити неточності, щоб ваші ескізи та креслення були ідеальними.

Родзинка моделі — оригінальний дизайн. Олівець «одягнений в total black». Чорна деревина корпусу виглядає надзвичайно стильно. Романтичний патерн з білими ромашками в дуеті з білою гумкою — контрастні акценти, що піднімають настрій.

Принти на олівці — приємна особливість, здатна внести радісну творчу нотку в щоденний ритм роботи чи навчання. Безпечний лак на водній основі захищає корпус від розсихання.

Олівець продається вже заточеним — можна відразу приступати до роботи.

Коментарі
Коментувати