Клей

РРЦ: 6.70 грн *
SKU: D7224
РРЦ: 9.90 грн *
SKU: D7225
РРЦ: 16.70 грн *
SKU: D7226
Новинка
РРЦ: 14.50 грн *
SKU: 7202-A
Новинка
РРЦ: 5.18 грн *
SKU: D7128
Новинка
РРЦ: 7.71 грн *
SKU: D7129
Новинка
РРЦ: 13.83 грн *
SKU: D7130
РРЦ: 11.47 грн *
SKU: D7127
РРЦ: 6.72 грн *
SKU: D7124
РРЦ: 17.94 грн *
SKU: D7126
РРЦ: 7.73 грн *
SKU: D7121

Універсальний, доступний і практичний - канцелярський клей

Клей широко використовується офісними співробітниками, школярами і студентами, на дитячих творчих заняттях, в побуті і в будівництві. Його основна функція - з'єднання поверхонь. Канцелярський клей використовується для склеювання паперу, картону, тканини, фотографій, дерева.

Які характеристики є визначальними при виборі клею:

 • зручність нанесення;
 • клеюча здатність;
 • компактність (якщо потрібно носити з собою);
 • швидкість висихання;
 • відсутність слідів;
 • економічність;
 • нетоксичність, відсутність запаху.

На сайті Axent ви знайдете найпопулярніші види клею і зможете дізнатися де купити:

 1. Клей ПВА. Найбільш універсальний і добре відомий ще зі школи вид клею. Причина його популярності - в простоті складу, ефективності та доступності. Рідкий клей ПВА має білий колір і практично не має запаху, являє собою водну емульсію полівінілацетату. Він нетоксичний і абсолютно нешкідливий, еластичний при висиханні. Історія цього клею почалася в 1937 році в США, де вперше було розпочато його масштабне виробництво. На сайті Axent він представлений в серії Delta: пляшечки з ковпачком-дозатором об'ємом від 50 мл до 200 мл.
 2. Твердий клей у поворотній тубі. Натхненням для творців цього виду клею був поворотний механізм тюбика помади. Клеючий олівець з'явився у 1969 році завдяки німецькій компанії Henkel, і сьогодні цей вид клею знайдеться у пеналі кожного школяра і на робочому столі кожного офісного співробітника. Його головні переваги - зручність і акуратність використання, компактність, мінімальна деформація паперу завдяки мінімальному вмісту вологи в складі.
 3. Клей олівець Axent завоював свою популярність завдяки оптимальному співвідношенню ціна-якість. Він поділяється на 2 види: клей-олівець PVP і PVA. Вони відрізняються терміном придатності: PVP може зберігатися довше, так як має у своєму складі гліцерин.
 4. Стрічковий клей. Сучасний варіант клею, який дозволяє наносити клейовий шар ідеально точно, рівномірно і швидко. Ніяких плям від клею, грудочок або деформованої поверхні! Двостороння клейка стрічка наноситься на папір за допомогою ролера, розташованого в пластиковому аплікаторі. Ширина стрічки 8 мм. Клейкий шар зберігає свої властивості протягом декількох хвилин, тому можна не поспішаючи і акуратно приклеювати поверхні. Цей клей варто спробувати для офісу, творчості і домашнього використання.
 5. Клей канцелярський полімерний. Це ще один вид рідкого клею, його ще називають «конторським». Він являє собою прозору рідину. Його переваги - в універсальності, доступності, він здатний клеїти папір, картон, тканину, фотографії. Його зручно використовувати при необхідності клеїти великі поверхні. Для нанесення використовується ковпачок-дозатор. Цей вид клею представляє економ-серія Delta. Варто також відзначити популярну позицію - клей полімерний Axent з 2-ма аплікаторами - тонким і широким.