Коректори

РРЦ: 45.19 грн *
SKU: 7011-A
РРЦ: 20.71 грн *
SKU: 7010-A
Хіт продажів
РРЦ: 20.76 грн *
SKU: 7002-A
РРЦ: 23.59 грн *
SKU: 7004-A
РРЦ: 14.01 грн *
SKU: D7012
РРЦ: 14.61 грн *
SKU: D7013
РРЦ: 9.64 грн *
SKU: D7014
РРЦ: 29.15 грн *
SKU: 7003-01-A
РРЦ: 29.15 грн *
SKU: 7003-02-A
РРЦ: 24.29 грн *
SKU: 7006-01-A

Коректори канцелярські: легко виправляють помилки

Коли коректор з'явився в наших канцелярських магазинах, його переваги встигли оцінити всі - школярі, студенти, офісні співробітники. Багато хто ще пам'ятає безуспішні спроби витерти слід ручки у шкільному зошиті за допомогою леза або гумки, які найчастіше безнадійно псували сторінку. Історія рідкого коректора для паперу почалася в 1951 році. Американка Бетт Грем працювала секретарем, і як ніхто інший знала ціну помилок - в разі їх появи їй доводилося передруковувати на друкарській машинці всю сторінку. Ідея прийшла, коли Бетт згадала, як працюють художники. Зробивши помилку, вони не змивають фарбу, а наносять зверху новий шар. Далі були довгі експерименти зі складом коректуючої рідини і поліпшенням її властивостей. Зрештою, ми отримали чудових помічників в роботі і навчанні, якими тепер із задоволенням користуємося.

Які властивості сьогодні важливі в коректорах:

  • Зручність нанесення;
  • Акуратний результат нанесення - виправлення будуть мінімально помітні;
  • Швидкість висихання - економія дорогоцінного робочого часу;
  • Відсутність подразнюючого токсичного запаху;
  • Економічність у використанні - наноситься рівно стільки, скільки потрібно;
  • Довговічність коректора.

Канцелярські корегуючі засоби Axent лягають рівним шаром, висихають, не обсипаючись, не жовтіють і не сіріють згодом. Для їх виробництва використовуються якісні білі пігменти.

Який коректор обрати:

  1. З пензликом - дозволяє швидко коригувати великі ділянки, при цьому так само підходить для дрібних виправлень. Доступний і довговічний коректор з пензликом представлений на сайті також в серії Delta - з об'ємом 18 мл і 20 мл.
  2. У вигляді ручки - зручний і економічний варіант, забезпечує дуже точне нанесення - можна виправити як одну букву, так і цілий рядок. Коректор-ручка Axent має зручний ергономічний корпус. Незамінна річ у пеналі кожного школяра і студента.
  3. Стрічковий - сухий корегуючий шар наноситься на поверхню рівною безперервною смугою, що дозволяє відразу ж писати по відкоректованому тексту. Коректор стрічковий Axent має оригінальний дизайн корпусу. Ідеальний варіант для корекції друкованого тексту.