Стрічки клейкі

Стрічка клейка канцелярська: види та особливості застосування

Стрічки клейкі - це група канцелярських товарів у вигляді рулонів плівкової стрічки з клейовим покриттям і зовнішньою неклеєвою поверхнею.

Axent пропонує наступні види клейкої стрічки:

  1. Канцелярська, або скотч - вирізняється прозорістю, тому з її допомогою можна акуратно склеювати частини пошкоджених документів, скріплювати сторінки, розклеювати оголошення, захищати написи, упаковувати подарункові коробки та ін. Скотч Axent представлений у найбільшому розмаїтті розмірів: 12, 18, 19, 24 мм по ширині.
  2. Двостороння – клейка речовина в цій стрічці нанесена на обидві сторони основи. Із зовнішнього боку є захисна плівка, завдяки чому шари стрічки не склеюються між собою. Така стрічка дозволяє вирішувати нестандартні завдання, для яких не підійде звичайний скотч. Двостороння стрічка використовується для акуратного кріплення невеликих деталей до основи і використовується для декору, в побуті і в офісі.
  3. Малярна - спеціальний клейовий склад дозволяє використовувати стрічку для тимчасового захисту поверхні, наприклад, при малярних роботах, і потім її зняти без будь-яких слідів. Малярна стрічка також допомагає захистити продукцію від подряпин при транспортуванні, при необхідності тимчасового маркування та ін.
  4. Пакувальна - має підвищену клейкість поверхні і стійкість до розривів, може бути кольоровою. Її назва говорить сама за себе: основна сфера застосування пакувальної стрічки - запаковування коробок і пакетів з продукцією.
  5. Сигнальна - вона відрізняється червоно-білим кольором, щоб попереджати про небезпеку: цим видом стрічки маркують предмети і розмічають поверхні на виробництві, на складах і т.д.
  6. Маркувальна - стрічка з позначкою «Акція», використовується для оформлення продукції при розпродажах і промо-заходах.

На сайті ТМ Axent можна знайти також продукцію в економ-серії: стрічка клейка Delta має демократичну ціну і стабільну якість німецького бренду.