Канцелярські інструменти

Слово «інструменти» може викликати різні асоціації у людей різних професій. Інструменти в офісі це: діркопробивачі, степлери і дестеплери, ножиці, ножі канцелярські, точилки. Всі вони мають металеві складові і повинні бути надійними, міцними, безпечними, ергономічними.

Канцелярські ножиці можуть використовуватися для різання паперу, картону, тканини та ін. На сайті присутні ножиці з пластиковими та прогумованими ручками, а також суцільнометалеві, довжина ножиць може варіюватися від 13 см до 25 см.

Канцелярські ножі, представлені на сайті Axent, чудово підходять для використання в офісі або в побуті завдяки поєднанню якості матеріалу і надійності механізму. Сталеве багатосекційне лезо шириною 9 мм або 18 мм забезпечує найвищу стійкість і гостроту. Є можливість придбати змінні леза окремо.

Пластикові точилки для олівців діляться на точилки без контейнера і з контейнером. Легке і акуратне загострювання олівців забезпечує гостре лезо, яке нерухомо кріпиться до корпусу шурупом.

Степлери і діркопробивачі необхідні для скріплення аркушів паперу, а дестеплери допомагають швидко і зручно видалити скобу, не пошкодивши поверхню паперу і пальці. При виборі степлера необхідно звернути увагу на номер скоби, глибину скріплення, потужність степлера (від 10 аркушів до 100 аркушів). Вибирати надійний діркопробивач також слід у залежності від необхідної потужності (від 10 до 40 аркушів). З найбільшими навантаженнями ідеально впораються металевий степлер і діркопробивач.

Оригінальні офісні інструменти Axent представлені в різних серіях, що відрізняються кольоровим рішенням і дизайном. Якісні матеріали та збірка механізму, продумані деталі офісних інструментів Axent забезпечують комфортну, безпечну роботу і довговічність.

На сайті також представлені офісні інструменти Delta by Axent, для яких характерні універсальний дизайн, доступна ціна і при цьому стабільно висока якість німецького бренду.