Діркопробивачі

Діркопробивачі для паперу: як обирати

Діркопробивач - це канцелярський інструмент, який був винайдений ще у 19 столітті. Його основне завдання - створювати в папері круглі отвори, щоб швидко і легко підшивати аркуші разом. Сьогодні існує міжнародний стандарт на розташування і розмір отворів, зроблених діркопробивачем. Завдяки цьому документи легко підшиваються в будь-яку папку-реєстратор, швидкозшивач, папку на кільцях або інші варіанти архівних папок.

За якими критеріями вибрати діркопробивач:

1. Потужність діркопробивача. Почніть пошук ідеально зручного канцелярського помічника з визначення ваших завдань - яку кількість паперу за раз необхідно буде пробивати. Для навчання або нечастого використання в офісі, коли потрібно підшити у швидкозшивач невеликі документи, рахунки та інше, можна обирати невелику потужність - від 10 аркушів. Якщо необхідно підшивати велику кількість паперів, вибирайте діркопробивач на 30 або 40 аркушів.

2. Матеріал корпусу. Діркопробивач металевий добре підійде для інтенсивного використання. Пластиковий корпус також досить надійний - пластикові діркопробивачі Axent мають верх з міцного і легкого пластику, що не б'ється при падінні.

3. Зручний контейнер для конфетті. Ця характеристика ніяк не впливає на якість роботи діркопробивача, але випадково розсипане конфетті може істотно зіпсувати настрій. У потужних діркопробивачах контейнер відкривається м'яко і в 2 етапи.

4. Наявність висувної лінійки для різних форматів паперу. Лінійка дає можливість робити отвори на потрібній відстані від краю на різних форматах паперу - А4, А5, А6.

Що таке функція 888 у діркопробивачі

Не всі знають, що значить маркування 888 на висувній лінійці. Її використання дозволяє створювати стандартним діркопробивачем 4 отвори з необхідною відстанню для папок на 4-х кільцях. Досить витягнути лінійку на 888, проколоти аркуш паперу з одного боку, а потім перевернути і зробити ще 2 отвори.

5. Прогумована підошва - запобігає ковзанню і появі подряпин на поверхні столу. Звертайте увагу на цей параметр, якщо збираєтеся пробивати велику кількість аркушів і при цьому ставити інструмент на робочий стіл.

6. Дизайн. На даному сайті продукція представлена за серіями: Duoton, Exakt, Ocean, Shell, Welle. У серію входять діркопробивач Axent, степлер, ножиці. Наявність серій дозволяє зібрати весь комплект необхідного офісного приладдя в єдиному стилі. В економ-серії Delta представлені моделі з універсальним дизайном за доступною ціною.