Ножі канцелярські

Ножі канцелярські: професіонали своєї справи

Канцелярський ніж Axent завоював популярність серед покупців завдяки поєднанню надійності, якості матеріалу та продуманості деталей. Цей інструмент підходить для активного використання в офісі, на складі, на виробництві, в побуті або при створенні декору. Переважно він використовується для розрізання паперу, картону, плівки, розпакування конвертів, упаковок.

Леза для канцелярських ножів: особливості та поради по використанню

Особливість цього виду ножів - в секційному лезі, яке фіксується у витягнутому стані, а потім ховається всередину рукоятки ножа. Такі моделі максимально зручні і безпечні у використанні.

Заточувати лезо немає необхідності. Коли його кінчик затупляється, досить оновити ріжучу кромку. Як відламати лезо: на кришечці рукоятки ножа є спеціальний паз - потрібно зняти кришечку, трохи висунути лезо, вставити його в паз і обережно обламати затуплену частину уздовж лінії насічки. Канцелярський ніж знову гострий і готовий до роботи!

Заміна леза здійснюється наступним чином: потрібно повністю зняти кришечку з рукоятки, витягнути лезо разом з фіксатором, зняти старе лезо і «надіти» нове на фіксатор за допомогою круглого отвору в ньому, вставити лезо з фіксатором назад.

Для найбільш інтенсивного використання підійде ніж канцелярський металевий. Його корпус може бути зроблений з легких і надійних матеріалів - алюмінію або цинку. Також в асортименті Axent представлені ножі канцелярські 18 мм і 9 мм з міцного пластику в класичних і яскравих кольорах. На сайті можна знайти і економ-моделі в серії Delta.