Ви є тут

Новини

Новини

Новий логотип Axent
23.01.2019

Інформаційний лист про ребрендінг можна завантажити за посиланням.

12.11.2018

У цифрову еру ведення записів від руки не втрачає своєї актуальності. Як підтвердження цьому у електронному виданні «The wall street journal» вийшла стаття, що розповідає про сплеск популярності планування на папері.

Створюйте та відзначайте яскраві миті з Axent Partner
10.09.2018

Сучасне життя - це безліч можливостей і в той же час рій відволікаючих факторів: повідомлення в месенджерах, термінові завдання, стрічка соцмереж. Ми намагаємося нічого не пропустити і часом забуваємо про те, що справді має значення.

13.12.2017

Новий рік – це святкові посиденьки з сім'єю та друзями, аромат ялинкових гілок та мандаринів, феєрверки, традиційна метушня і зимовий відпочинок.

13.10.2017

Перш, ніж популяризувати степлер, варто подумати про те, чи потребує він цього. У відомій соцмережі за однойменним хештегом пошук видає тисячі публікацій з цим канцелярським інструментом.

11.10.2017

Увесь вік пишу, а грамоти не знаю ... Відгадали, що це? Звичайно ж, кулькова ручка! Перший патент на цей винахід отримав Джон Лауд близько 130 років тому, а сьогодні на Землі продають 125 ручок в секунду і важко собі уявити життя без цієї маленької канцелярської помічниці.

18.08.2017

Багато речей, які нас оточують, настільки очевидні, що ми практично їх не помічаємо і не замислюємося про історію їх виникнення. Взяти, хоча б ножиці... Скільки їм років? Сто, тисяча або більше? Хто їх винахідник? ...

15.08.2017

Оскільки навіть у Вікіпедії є ціла сторінка, присвячена діркопробивачам, напрошується висновок - річ це дуже важлива! А якщо серйозно, то недооцінювати це канцелярське приладдя для пробивання отворів не варто.

записные книжки Axent
01.08.2017

Незважаючи на експансію розумних пристроїв, в які можна записувати і планувати, блокноти, щоденники та записні книжки не здають своїх позицій. Навіть якщо зник інтернет, цілеспрямована людина зі щоденником може продовжувати працювати.

20.04.2017

Клей-олівець Axent призначений для цінителів охайності та точності. Він дозволяє точно нанести клей на поверхню, що склеюється, уникнувши при цьому непотрібних плям та оптимально розподіливши необхідну кількість для склеювання.