Ви є тут

Новини

Новини

12.11.2018

У цифрову еру ведення записів від руки не втрачає своєї актуальності. Як підтвердження цьому у електронному виданні «The wall street journal» вийшла стаття, що розповідає про сплеск популярності планування на папері.

Створюйте та відзначайте яскраві миті з Axent Partner
10.09.2018

Сучасне життя - це безліч можливостей і в той же час рій відволікаючих факторів: повідомлення в месенджерах, термінові завдання, стрічка соцмереж. Ми намагаємося нічого не пропустити і часом забуваємо про те, що справді має значення.

13.12.2017

Новий рік – це святкові посиденьки з сім'єю та друзями, аромат ялинкових гілок та мандаринів, феєрверки, традиційна метушня і зимовий відпочинок.

13.10.2017

Перш, ніж популяризувати степлер, варто подумати про те, чи потребує він цього. У відомій соцмережі за однойменним хештегом пошук видає тисячі публікацій з цим канцелярським інструментом.

11.10.2017

Увесь вік пишу, а грамоти не знаю ... Відгадали, що це? Звичайно ж, кулькова ручка! Перший патент на цей винахід отримав Джон Лауд близько 130 років тому, а сьогодні на Землі продають 125 ручок в секунду і важко собі уявити життя без цієї маленької канцелярської помічниці.

18.08.2017

Багато речей, які нас оточують, настільки очевидні, що ми практично їх не помічаємо і не замислюємося про історію їх виникнення. Взяти, хоча б ножиці... Скільки їм років? Сто, тисяча або більше? Хто їх винахідник? ...

15.08.2017

Оскільки навіть у Вікіпедії є ціла сторінка, присвячена діркопробивачам, напрошується висновок - річ це дуже важлива! А якщо серйозно, то недооцінювати це канцелярське приладдя для пробивання отворів не варто.

записные книжки Axent
01.08.2017

Незважаючи на експансію розумних пристроїв, в які можна записувати і планувати, блокноти, щоденники та записні книжки не здають своїх позицій. Навіть якщо зник інтернет, цілеспрямована людина зі щоденником може продовжувати працювати.

20.04.2017

Клей-олівець Axent призначений для цінителів охайності та точності. Він дозволяє точно нанести клей на поверхню, що склеюється, уникнувши при цьому непотрібних плям та оптимально розподіливши необхідну кількість для склеювання.

16.03.2017

Записник – це невід’ємний атрибут кожної сучасної дівчини. Такий нотатник має бути достатньо функціональним, зручним і компактним, щоб поміститися в жіночу сумку.