Паперово-білова продукція

Категорія паперово-білової продукції, що представлена на офіційному сайті Axent, напевно буде близька серцю кожної людини, що прагне до організації своїх думок та справ. До цієї категорії відносяться паперові помічники різних видів: блоки паперу для нотаток, закладки, блокноти, записники.

Якщо ви хочете купити оригінальний і практичний блокнот або записну книгу - вам потрібно вибрати оптимальний формат, тип паперу - білий або кремовий, з лініюванням чи без, фактуру та дизайн обкладинки, тип переплетення, звернути увагу на деталі. Наприклад, блокноти А5 з твердою обкладинкою, закладкою та лініюванням у клітинку відмінно підходять у якості недатованого щоденника. Записникам та блокнотам німецького бренду Axent так і хочеться довірити плани, думки, ідеї - адже вони надійно зроблені, мають комфортний для письма папір, а різноманітність кольорів і дизайнів дозволяє вибрати саме те, що підходить вашому стилю та настрою.

На особливу увагу заслуговують блокноти Axent у ліцензійних серіях Gapchinska і Prima Maria: блокноти Gapchinska зі зворушливими «ангельськими» сюжетами подарують своїм власникам чудовий настрій та натхнення, у блокнотах серії Alice's collection з доповненою реальністю ховається трошки чарівного, а блокноти у яскравій самобутній арт-серії Prima Maria транслюють почуття життєвої сили та живої фантазії.

На офіційному сайті Axent також представлені універсальні блокноти Delta by Axent в «економ-серії» - для щоденних нотаток, фіксації важливої ​​інформації, замальовок схем, графіків, ведення обліку.