Папір для нотаток, закладки

Папір для нотаток: нічого не упустити і все нагадати

Що може бути зручніше і доступніше для швидких тимчасових записів, ніж клейкий папір для нотаток. Ним користуються і ділові люди, і школярі, і студенти, і зайняті мами, і творчі особистості. Коли під рукою є запас цих компактних листочків, можна бути впевненим, що ніяка важлива інформація не буде втрачена. На відміну від записної книжки, їх не шкода - коли інформація перестає бути актуальною, листочок легко викинути і перейти до нових завдань.

Липкий папір для нотаток у своєму сучасному вигляді вперше з'явився у продажу у 80-х роках минулого століття. З тих пір безліч людей у всьому світі стали користуватися цим винаходом в офісі, під час навчання і у повсякденних справах. У 1999 році ці невеликі паперові листочки, які ми клеїмо на монітор, в книги, папки, на магнітну дошку, холодильник і т.д., навіть увійшли до списку важливих винаходів XX ст. за версією журналу Fortune. Звичайно ж, ключовим питанням була розробка клею, який би не залишав слідів на поверхні, і при цьому дозволяв листочку добре триматися на ній.

Нагадати собі про завдання на день, записати щось під час телефонної розмови, залишити записочку колегам або близьким людям, відзначити коментарем важливий момент в документі - це далеко не повний список того, для чого можуть використовуватися паперові стікери. Деяких людей вони навіть надихнули на створення творів мистецтва - колажів і картин, що суцільно складаються з різнокольорових стікерів.

Види паперу для нотаток

Сучасні канцелярські бренди пропонують велику різноманітність паперових блоків - за розміром, кольором, кількістю аркушів, щільністю, формою і навіть наявністю лініювання. За наявності клейового шару і, відповідно, функціональності, їх можна розділити на 2 основних види:

1. Канцелярські стікери

Листочки паперу з клейовою смугою називаються стікерами. Їх основна особливість - здатність приклеюватися на різні поверхні і тримати важливі записи перед очима. Також паперові стікери зручні при роботі з документами, щоб відзначати окремі сторінки без слідів на папері.

На сайті бренду Axent ви знайдете блоки паперу з клейким шаром пастельних і помітних неонових кольорів. Фігурні варіанти у формі яблука або квітки сподобаються любителям оригінальних канцтоварів.

2. Папір без клейового шару

Ще більш доступний і простий варіант для швидких нотаток. Такі блоки можуть бути проклеєними - листочки можна відривати за необхідності, або непроклеєними - в цьому випадку зручно користуватися настільною підставкою для паперових блоків. Вони бувають білого кольору, кольорові або мікс. Різні кольори можна використовувати для систематизації записів за важливістю або змістом.

Стікери-закладки

Канцелярські закладки мають такий же клейовий шар, як у клейкого паперу для нотаток. На них теж можна щось відмічати, але, як правило, вони мають маленький розмір і використовуються, коли потрібно позначати сторінки документів, книг, каталогів. Закладки легко знімаються, не залишаючи слідів - дуже зручно, коли важливо не зіпсувати сторінки. Їх навіть можна використовувати багаторазово. Форму вибирайте на свій розсуд - прямокутники або стрілки. В асортименті ТМ Axent є закладки як неонових, так і пастельних кольорів.