Папір копіювальний

РРЦ: 81.91 грн *
SKU: 3301-01-A
РРЦ: 81.91 грн *
SKU: 3301-02-A

Папір копіювальний

Папір копіювальний з'явився на початку 19 століття і служив витратним матеріалом для перших друкарських машинок, призначених для сліпих. Документи, створені за допомогою таких машинок, збереглися до нашого часу. У першому копіювальному папері в якості барвника використовувалася друкарська фарба або сажа, тому фарбувальний шар занадто розмазувався і псував навколишні поверхні. До нашого часу копірка дійшла в удосконаленому варіанті. Спеціальна технологія дозволяє отримувати копії рукописних і друкованих текстів чи малюнків, які можуть зберігатися десятки років, не втрачаючи яскравість.

Використання копіювального паперу

З розвитком копіювальних і цифрових технологій копіювальний папір став використовуватися рідше, і все ж в деяких сферах він як і раніше затребуваний:

- для швидкого отримання другого примірника документів суворої звітності (наприклад, в банках при заповненні даних для отримання пластикових карт), при ручному заповненні бланків, заяв, накладних;

- для малювання, щоб перенести зображення на папір.

Як користуватися копіювальної папером

Аркуш копіювального паперу розташовується між двома аркушами звичайного паперу фарбуючою стороною вниз. При письмі (друку) створюється тиск на папір у певних ділянках, і частинки фарби, що нанесена на копіювальний папір, переходять на нижній аркуш.

Копіювальний папір Axent має формат А4 і щільність 16 г/м2. Чорна копірка частіше використовується для друкарських машинок і малювання, а синій копіювальний папір - для рукописних робіт.