Дошки

Дошки сухостиральні та пробкові: для візуалізації та запам'ятовування

Згідно з одним із досліджень, якщо дані подаються в усній формі, людина запам'ятовує близько 10%, а якщо дані подаються ще й візуально - до 65% інформації. Перші зразки маркерних дошок з'явилися в США в середині 60-х років ХХ століття. Їх робили зі спеціального пластику - меламіну. Це покриття було дорогим і недосконалим - сліди маркера не очищалися повністю, і дошка швидко ставала брудною. Проте, потреба у використанні подібної продукції росла, перш за все, в освіті та бізнесі. Конструкція дошок постійно вдосконалювалася. Сучасна магнітно-маркерна дошка - це довговічний і зручний аксесуар, який можна побачити в офісах, школах, на різних тренінгах, курсах іноземних мов, автошколах і т.д. Така дошка може бути корисна і вдома - на ній можна малювати і креслити, писати іноземні слова, кріпити за допомогою магнітів нотатки, фото або рахунки, які треба не забути сплатити.

На що потрібно звернути увагу при виборі магнітної дошки:

  1. якість покриття;
  2. міцність основи і рамки;
  3. зручність кріплення;
  4. наявність полички для маркерів і губки.

Дошки магнітні сухостиральні серії Delta представлені в 3-х варіантах розмірів: 45х60 см, 60х90 см, 90х120 см. Вони легко вішаються на стіну за допомогою пересувних кріплень і виглядають акуратно й естетично в будь-якому інтер'єрі.

Ще один різновид презентаційного обладнання - пробкова дошка. Якщо дошки для маркерів призначені більше для тимчасових записів, то їх пробкові «товариші» - для зберігання важливих даних перед очима. Так звані мемо-дошки дозволяють кріпити на них надихаючі фотографії та листівки, списки завдань на день, розклад занять, робочі та особисті позначки, рахунки. Поверхня пробкових дошок виготовлена з пресованої кори коркового дерева, вона має здатність легко відновлюватися після численних проколів. Дошки пробкові Axent мають у комплекті 6 кнопок-цвяшків. На сайті axent.com.ua ви можете докладніше подивитися асортимент презентаційного обладнання і дізнатися, де купити дошку магнітну або коркову необхідного розміру.

Для успішних презентацій, продуктивних нарад і корисних навчальних занять використовуйте якісні аксесуари для презентаційного обладнання - маркери для дошок Axent, а також губки для стирання і магніти.