Фліпчарти

РРЦ: 2 390.37 грн *
SKU: 9703-A
РРЦ: 4 566.31 грн *
SKU: 9707-A
Новинка
РРЦ: 3 681.97 грн *
SKU: 9705-A

Фліпчарти: кожна презентація на висоті

Сьогодні практично будь-який бізнес-тренер використовує в своїй роботі фліпчарт для додаткової наочності і комунікації з аудиторією. Цей сучасний інструмент також часто застосовують в офісі під час нарад, робочих груп, невеликих презентацій, а також на різних тренінгах і курсах. Його можна переміщати ближче або далі від слухачів, повертати в потрібному доповідачу напрямку. Пояснювати матеріал з використанням фліпчарта дуже комфортно. Більшість фліпчартів поєднують маркерну поверхню і спеціальні кріплення для перекидних аркушів паперу.

На що необхідно звернути увагу, вибираючи фліпчарт?

  1. мобільність - конструкцію на колесах простіше пересувати, але якщо хочете заощадити, вибирайте варіант на ніжках - він має аналогічний функціонал;
  2. легкість закріплення аркушів - наприклад, притискне кріплення плюс регульовані гачки відмінно фіксують блокнот для фліпчарта;
  3. регульована висота - фліпчарт на колесах Axent має висоту 170-200 см, фліпчарт на тринозі - 125-190 см;
  4. наявність полички для маркерів і губки - допомагає не відволікатися в процесі презентації;
  5. якість матеріалів і устаткування - гарантує довгу та приємну експлуатацію виробу.

Обирайте фліпчарт Axent, натискайте кнопку «Де купити» і переходьте в список інтернет-магазинів або магазинів, де зможете його замовити.

Для роботи з фліпчартами вам, напевно, знадобиться спеціальний папір для фліпчартів, який ви також можете знайти на офіційному сайті Axent в розділі «Аксесуари для презентаційного обладнання».