Про бренд

Axent - мой. Личный!

Вдихаючи аромат ранкової кави, перш ніж зануритися в робочі процеси, на кілька хвилин задумайтеся про те, яким би хотілося зробити цей новий день, на чому варто сфокусувати свою увагу і час. Про що особисто ви мрієте, що для вас насправді важливо. На чому ви б хотіли зробити акцент - сьогодні і кожен день.

Сучасні технології роблять акцент на комфорті та якості життя, те ж саме стає важливим і в канцелярії. Axent - офісні канцтовари з німецьким характером, які втілюють європейську надійність, точність і заряджають енергією. Канцелярія Axent розроблена так, щоб кожна дрібниця була зручною, забезпечувала легкість і порядок.

Канцелярський бренд Axent відомий в Україні вже понад 10 років. Щодня товари Axent супроводжують безліч людей у виконанні їх професійних і особистих завдань, в буденних турботах і захопленнях, в офісі та вдома.

Якісні оригінальні ручки, стильні записні книжки і тижневики, довговічні пластикові папки, канцелярські інструменти - ці та інші товари Axent перевірені часом і надовго завоювали симпатії споживача. При цьому офіційний сайт Axent постійно поповнюється цікавими канцелярськими новинками.

 

Для вирішення викликів сучасного світу - як в особистому розвитку, так і в бізнесі - одну із ключових ролей відіграє вміння адаптуватися до мінливих умов, і при цьому зберегти свій вектор розвитку і реалізувати свої цінності.

Ідея створення бренду Delta by Axent як дочірнього бренду Axent була продиктована необхідністю оптимізувати пропозицію канцелярських товарів у відповідь на запити мінливого ринку. Піти назустріч потребі в економії, і при цьому зберегти довіру до якості продукції - це завдання було успішно реалізоване у канцтоварах «економсерії» Delta by Axent.

Завдання, які ставить перед нами життя, можуть бути дуже різними, але, безумовно, коли вирішені базові, тоді простіше успішно вирішувати завдання більш високого рівня. Канцтовари Delta by Axent створені, щоб допомогти просто вирішити базове завдання - забезпечення життєдіяльності офісу. В асортименті Delta by Axent спеціально зібрані базові затребувані групи офісних товарів стабільно хорошої якості за доступною ціною. Функціональність, універсальний дизайн є незмінними характеристиками канцелярських товарів Delta by Axent.

Delta by Axent - «Нічого зайвого, навіть у ціні!».