Приладдя для організаціі робочого місця

Порядок на столі - порядок у справах. Підтримувати робоче місце в порядку і тримати все необхідне під рукою вам можуть допомогти товари для організації робочого місця: лотки для документів горизонтальні або вертикальні - для компактного і акуратного зберігання паперів, каталогів, журналів і чернеток на робочому столі; настільні набори з наповненням - для первинного наповнення робочого місця переліком необхідних канцтоварів в одному стилі без необхідності збирати все окремо; бокси для паперу, підставки-органайзери, підставки для візиток, скріпок, письмового приладдя - для акуратного й естетичного зберігання письмового приладдя, візиток, скріпок, паперових блоків без втрати дрібниць. А всі непотрібні папери повинні переміщатися з робочого столу в естетичний канцелярський кошик.

Під час конференцій, презентацій, тренінгів, прес-конференцій та інших заходів, а також при роботі з клієнтами в банках, на рецепції готелів - важливою для організації процесу деталлю можуть бути інформаційні таблички зі змінною інформацією, які повинні знаходитися на столі: односторонні інформаційні таблички широко використовуються як іменні, двосторонні інформаційні таблички широко використовуються для розміщення реклами та іншої інформації.

В даній категорії товарів також представлені килимки самовідновлювальні для різання паперу з сантиметровою розміткою. Вони дозволяють акуратно і безпечно виконувати різання канцелярським ножем.

Товари для організації робочого місця, представлені на сайті Axent, виконані з якісних матеріалів - первинний пластик або металева сітка. Міцний матеріал, якісне фарбування і обробка країв металевої сітки забезпечують акуратний зовнішній вигляд і довгий термін служби.