Письмове приладдя

У нашому стрімко змінюваному світі стає важливо, щоб кожна річ була зручною, функціональною, приносила радість. Звичайна ручка, як і раніше, залишається одним з найпопулярніших канцтоварів, але сучасні технології та дизайн вже давно зробили ручку не такою вже і «звичайною». Сьогодні можна купити ручку з певними властивостями чорнила, з оптимальною товщиною пишучого вузла, вибрати зручну для пальців і котру дійсно приємно тримати в руках.

При розробці асортименту німецького бренду Axent і його дочірнього бренду Delta by Axent величезна увага приділяється відповідності ручок та іншого письмового приладдя зростаючим очікуванням сучасних користувачів.

В асортименті канцтоварів Axent присутні ручки з якісним чорнилом різного типу: кулькові ручки (паста кулькової ручки миттєво висихає і не розмазується, її густота забезпечує економну витрату), гелеві ручки (чорнило залишає дуже чіткий та яскравий слід), масляні ручки (чорнило забезпечує м'яке письмо, не вимагають натиску, здатні писати при низьких температурах, до -20°С). Ручки Axent мають високоточні швейцарські пишучі вузли товщиною 0,5 мм, 0,7мм, а для любителів тонкого письма - 0,38мм.

Axent - це у тому числі й оригінальні канцтовари з ліцензійними зображеннями. Повнокольорові принти Gapchinska на ручках Axent - це маленька приємна деталь, здатна внести радісну і творчу нотку в щоденний ритм роботи або навчання. Ручки з принтом Gapchinska користуються популярністю і у якості подарункової продукції.

На офіційному сайті Axent також представлена ​​і «економ-серія» письмового приладдя Delta by Axent, для якого характерні універсальний дизайн, доступна ціна і при цьому стабільно висока якість німецького бренду.

Зручно, що на сайті відразу ж можна знайти відповідні стержні до ручок Axent і Delta by Axent, довжина стержня для ручок стандартна, 138 мм.

Крім ручок варто звернути увагу і на інше письмове приладдя в асортименті німецьких торгових марок Axent і Delta by Axent, яке допоможе в роботі, навчанні або у процесі творчості: графітні олівці HB з гумкою або без гумки з якісної деревини, маркери з круглим або клиновидним пишучим вузлом - перманентні, для сухостиральних дошок, для оздоблювальних робіт, для CD/DVD дисків, текстмаркери.