Олівці

РРЦ: 35.38 грн *
SKU: AMP9024-A
РРЦ: 4.37 грн *
SKU: 9009-01-A
РРЦ: 4.29 грн *
SKU: 9009-02-A
РРЦ: 2.22 грн *
SKU: D2103
РРЦ: 2.91 грн *
SKU: 9000-A
РРЦ: 3.08 грн *
SKU: 9001-A
РРЦ: 3.16 грн *
SKU: 9002-A
РРЦ: 3.37 грн *
SKU: 9003-A
РРЦ: 2.26 грн *
SKU: 9004-A
РРЦ: 3.83 грн *
SKU: 9005-A
РРЦ: 3.44 грн *
SKU: 9006-A
РРЦ: 4.29 грн *
SKU: 9007-A

Олівець: усе геніальне просто

У сучасному технологічному світі графітний олівець залишається, як і раніше, простим і популярним інструментом для письма, креслення та малювання. Його конструкція дійсно проста: олівець являє собою графітний стрижень у дерев'яній оболонці. Твердість олівця залежить від співвідношення графіту і глини у складі грифеля. В офісі, вдома, у школі та університеті, як правило, використовують олівці з маркуванням HB, тобто середньої твердості. Ними зручно робити позначки, підкреслення, малювати прості схеми і графіки, слід олівців HB легко видалити гумкою. Твердість олівців має особливе значення для тих, хто користується олівцями професійно. Більш тверді олівці використовуються для креслення, а більш м'які олівці - для малювання.

Види графітних олівців

Хоча конструкція графітних олівців практично не змінилася з моменту їх винайдення, матеріали та дизайн постійно вдосконалюється. Графітні олівці Axent, у тому числі серії Delta, зроблені з якісної деревини, яка добре заточується і захищає грифель від ударів. На офіційному сайті Axent ви можете знайти класичний шестигранний олівець або ергономічний тригранний олівець, олівець з гумкою або без гумки, а також незвичайну модель з чорного дерева і олівець в пластиковому корпусі, що виготовлений без використання деревини. Олівці Axent приємно тримати в руках - для покриття використовується якісний кольоровий лак.

Одна з популярних тригранних моделей - графітні олівці Axent 9003-A з матовим кольоровим корпусом, сірими смугами на ребрах і сріблястим тисненням. Якщо вам подобається тренд на «металеві» кольори, зверніть увагу на олівець без гумки Axent 9005-A в корпусі з ефектом металік.

Альтернатива простому олівцю - механічний олівець. Завдяки автоматичній подачі грифеля він не вимагає заточування. З механічним олівцем завжди виходять ідеально тонкі лінії. Axent пропонує різноманітність дизайнів пластикового корпусу з додатковими зручними деталями - з прогумованою зоною захоплення і вбудованою гумкою. Механічний олівець Axent Business - популярна модель у класичному чорному кольорі. На сайті Axent представлений і більш бюджетний варіант - механічні олівці серії Delta.