Товари для офісної та комп'ютерної техніки

Сучасний офіс складно уявити без комп'ютерної та іншої техніки. Тому такі товари, як засоби для очищення екранів і пластикових поверхонь, батарейки, диски, досить актуальні.

На офіційному сайті Axent представлена ціла серія засобів для очищення моніторів і пластикових поверхонь:

 

Серветки для догляду за екранами Axent чудово підходять для поверхонь TFT/LCD екранів ноутбуків, моніторів, телевізорів, телефонів, планшетів і т.д.

Серветки для догляду за оргтехнікою Axent добре очищають поверхню оргтехніки та офісних меблів від пилу і забруднень, підходять для матових і глянцевих поверхонь.

Балон зі стиснутим повітрям Axent зі спеціальною насадкою - це зручне рішення для чищення клавіатур, принтерів, системних блоків, ноутбуків, телефонів та іншої офісної й побутової техніки шляхом видування пилу і дрібних предметів з важкодоступних місць.

На офіційному сайті Axent також представлена і «економ-серія» чистячих засобів Delta by Axent, для яких характерні доступна ціна і при цьому стабільно висока якість німецького бренду.

Диски залишаються простим і надійним способом зберігання інформації у цифровій формі, незважаючи на розвиток технологій. На сайті Axent представлені CD диски з об'ємом пам'яті 700 MB/80 min і DVD диски з об'ємом пам'яті 4.7 GB/120 min.

В асортименті Axent також представлені елементи живлення - батарейки пальчикові АА.