Засоби для очищення екранів і пластикових поверхонь

РРЦ: 82.67 грн *
SKU: 5307-A
РРЦ: 131.24 грн *
SKU: 5302-A
РРЦ: 103.14 грн *
SKU: 5312-A
РРЦ: 131.24 грн *
SKU: 5301-A
РРЦ: 103.14 грн *
SKU: 5311-A
РРЦ: 115.03 грн *
SKU: 5309-A
РРЦ: 127.13 грн *
SKU: 5305-A
РРЦ: 127.13 грн *
SKU: 5304-A

Серветки для екранів і пластикових поверхонь

Чистота на робочому місці позитивно впливає на робочий настрій і самопочуття, а також подовжує життя офісної техніки. Екран монітора найбільш чутливий до забруднень і потребує регулярного очищення від пилу.

Чому для правильного догляду за екранами необхідні спеціальні засоби для чищення:

  1. Намагаючись очистити екран неспеціалізованими засобами, в складі яких є спирт, можна пошкодити покриття антивідблиску.
  2. Звичайні вологі серветки також не варто використовувати - вони можуть залишати на моніторі розводи, ворсинки і зробити його ще бруднішим.
  3. В умовах офісу і вдома набагато зручніше користуватися спеціалізованими серветками. Ними можна протирати екран ноутбука, планшета, телефона, телевізора.

Серветки для моніторів Axent містять спеціальний склад без спирту, який дбайливо і ефективно очищає поверхню. Вони зроблені їх крепованого паперу, не залишають ворсинок і розводів, нешкідливі для шкіри. Очищуючий склад забезпечує антистатичний ефект, завдяки чому пил значно менше осідає на поверхню - робоче місце довше залишиться чистим. Упаковані в тубу по 100 шт., яку потім можна поповнювати змінними серветками. У серії Delta можна придбати засоби, які також ефективно справляються із забрудненнями, за демократичною ціною.

Навести порядок на столі, на полицях, протерти клавіатуру, мишку та інші пластикові поверхні допоможе інший вид серветок - по догляду за оргтехнікою. Вони легко справляються з пилом, кавовими плямами та іншими забрудненнями, роблячи робоче місце сяючим. Серед переваг - відсутність запаху, ворсинок і незручностей у прибиранні. Серветки також представлені в асортименті Axent в тубі і в герметичному пакеті.