Канцелярське приладдя та дрібниці

У даній категорії розмістилися канцелярське приладдя та дрібниці, які непомітно, але невпинно допомагають нам зробити життя простішим.

Скріпки канцелярські використовуються для тимчасового скріплення документів - у будь-який момент їх можна витягти без будь-яких наслідків для сторінок. На сайті Axent присутні як кольорові скріпки, так і нікельовані, а також оцинковані скріпки Delta by Axent. Кольорові скріпки можна використовувати для систематизації документів. Для ще більш зручного і надійного скріплення використовуються канцелярські затискачі - біндери.

Кнопки призначені для фіксації інформації на пористій поверхні, перш за все пробкових або тканинних дошок. Кнопки-цвяшки зручніше тримати в руці завдяки довгастій формі шляпки. Шпильки використовуються для побутових і канцелярських потреб.

А для того, щоб користуватися степлером, вам знадобиться купити скоби для степлера. Вибір скоби для степлера має значення, адже від якості скоби безпосередньо залежить якість зшивання. Номер скоби, яка підходить до степлера, як правило, можна знайти на корпусі степлера або на упаковці.

Стерти слід олівця допоможуть гумки, а ось для корекції написаного ручкою варто вибрати якісний коректор. На сайті Axent представлені різні види коректорів Axent і Delta (в економ-серії):

 

До категорії канцелярського приладдя та дрібниць також відносяться лінійки, гумки для грошей, фарба штемпельна, диспензери та машинки для пакувальної стрічки, стрічки клейкі. Останні представлені у різних видах, в залежності від особливостей застосування:

 

Крім того, на сайті ви можете знайти клей Axent і Delta:

 

Бейдж також потрапив у дану категорію товарів, адже це важлива дрібниця, коли потрібно взаємодіяти з великою кількістю людей, при роботі з клієнтами, при проведенні конференцій, нарад, тренінгів. Купити бейджик можна на шпильці, з кліпом або на шнурку, можна підібрати шнурок окремо. В асортименті Axent є можливість підібрати бейдж зі вкладкою та шнурком, які будуть відповідати корпоративному кольору.