Канцелярське приладдя та дрібниці

Бейджі Axent картинка
Бейджі

Бейдж: ідентифікатор для співробітників та носій корпоративного стилю Бейдж - це картка, яка закріплюється на одязі або на шиї для ідентифікації її носія.

Дивитись  
Гумки Axent: для видалення сліду олівців
Гумки

Гумки: для видалення сліду олівців Гумки призначені для стирання сліду олівців з поверхні паперу. Маленькі яскраві гумки знайомі кожному з дитинства.

Дивитись  
Гумки для грошей фото
Гумки для грошей

Гумки для грошей Основна сфера використання гумок для грошей очевидна, виходячи з самої назви цієї групи товару. Однак їх застосовують і для інших завдань.

Дивитись  
Диспенсери та машинки для пакувальної стрічки
Диспенсери та машинки для пакувальної стрічки

Що таке диспенсер для скотчу? Диспенсер для скотчу - це інструмент, назва якого перекладається як «дозатор».

Дивитись  
Дрібниці офісні інші
Дрібниці офісні інші

Дрібниці офісні інші У цій категорії ви знайдете офісні дрібниці, які не ввійшли в інші товарні групи.

Дивитись  
Канцелярський клей фото
Клей

Універсальний, доступний і практичний - канцелярський клей Клей широко використовується офісними співробітниками, школярами і студентами, на дитячих творчих заняттях, в побуті і в будівни

Дивитись  
Кнопки Акцент фото
Кнопки

Кнопки канцелярські: види і застосування Кнопки канцелярські - це вироби для фіксації паперу на пористій поверхні, які складаються з вістря і шляпки.

Дивитись  
Коректори канцелярські фото
Коректори

Коректори канцелярські: легко виправляють помилки Коли коректор з'явився в наших канцелярських магазинах, його переваги встигли оцінити всі - школярі, студенти, офісні співробітники.

Дивитись  
Лінійки: для офісу і школи фото
Лінійки

Лінійки: для офісу і школи Лінійка - це простий інструмент для вимірювання невеликих відстаней і проведення рівних ліній, який представляє собою вузьку пластину з на

Дивитись  
Скоби для степлера Axent
Скоби

Скоби: як зарядити степлер Скоби - це вигнута у вигляді букви П тонка смужка металу, яка використовується для зшивання аркушів степлером.

Дивитись  
Скріпки та біндери фото
Скріпки та біндери

Скріпки та біндери Скріпка - це просте канцелярське пристосування для тимчасового скріплення паперів.

Дивитись  
Стрічки клейкі фото
Стрічки клейкі

Стрічка клейка канцелярська: види та особливості застосування Стрічки клейкі - це група канцелярських товарів у вигляді рулонів плівкової стрічки з клейовим покриттям і зовнішньою неклеєв

Дивитись  
Фарба штемпельна фото
Фарба штемпельна

Використання штемпельної фарби Штемпельна фарба - це вид фарби, який застосовується для нанесення відбитків на папір за допомогою печаток і штампів.

Дивитись  
Шпильки кольорові Axent фото
Шпильки

Шпильки Шпильки, або булавки канцелярські, відрізняються від кнопок довшим стержнем і являють собою металеву голку з круглою шляпкою.

Дивитись