Книга записна Axent Partner 8617-07-A, A5-, 125x195 мм, 96 аркушів, клітинка, тверда обкладинка, Sun shadow

Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Знято з виробництва
Артикул:
8617-07-A
Оцінки відсутні
230.60 грн
К-ть аркушів
96
Лініювання
клітинка
Ліцензія/серія
Partner
Папір
кремовий
Розмір, мм
125x195
Тип
записник
Тип обкладинки
тверда
Формат
A5-
Щільність, г/м2
80
155
Опис

Книга записна Axent Partner Sun shadow 8617-07-A створена для цінителів досконалості в кожній деталі. Вона незамінна для стратегічного планування, щоденних записів, ділових та творчих завдань.

Чарівний дизайн обкладинки подарує натхнення для нових ідей. Тверда палітурка допомагає надовго зберегти акуратний та презентабельний вигляд.

Формат 125*195 мм розмістить усі щоденні нотатки та начерки. Лініювання в клітинку — універсальне та найпопулярніше, підходить для нотаток і розрахунків. Зручно робити записи та замальовки, рахувати, креслити, формувати чек-листи та навіть розслаблятися, створюючи візерунки з зафарбованих клітинок.

Папір ніжно-кремового кольору має приємну гладеньку текстуру та чудово вбирає чорнила. Лаконічна закладка-лясе допоможе швидко знайти потрібну сторінку. А кишенька на форзаці збереже в порядку записки, чеки та інші паперові дрібнички.

Фіксуюча гумка перешкоджає мимовільному відкриттю записної книжки. Для максимальної зручності передбачена еластична петля для ручки.

Ексклюзивний дизайн в ліцензії Nikki Chu робить цю записну книжку особливою. Їй властива чарівна еклектика, що гармонійно поєднує в собі сучасні лінії та новий погляд на етнічні мотиви.

Nikki Chu створює унікальні патерни, в яких переплітаються модні тренди та вінтажні ноти. Органічні лінії, пастельні кольори, чарівна геометрія візерунків.

Обкладинка Pink flower прикрашена ефектною композицією з приголомшливим поєднанням кольорів, декорована вибірковим УФ-лаком.

Записну книжку Partner можна використовувати в якості планера, конспекту, бізнес-блокнота чи недатованого щоденника. Зручно брати з собою в дорогу, у відрядження, на конференції та семінари. Ідеальний варіант для навчання та офісних потреб.

Особливості:

  • М'яка та тактильно приємна обкладинка.
  • Кремовий папір 80 г/м2, гладенький та щільний, забезпечує комфортне письмо.
  • 96 аркушів в клітинку.
  • Формат — 125*195 мм.
  • Кишеня для дрібниць на форзаці.
  • Закладка-лясе.
  • Еластична тасьма-фіксатор і петля для ручки.
  • Ефектний дизайн в ліцензії Nikki Chu.
Коментарі
Коментувати