Папки для зберігання документів

Новинка
РРЦ: 31.80 грн *
SKU: 1010-11-A
Новинка
РРЦ: 41.28 грн *
SKU: 1020-11-A
Новинка
РРЦ: 48.16 грн *
SKU: 1030-11-A
Новинка
РРЦ: 63.53 грн *
SKU: 1040-11-A
Новинка
РРЦ: 82.46 грн *
SKU: 1060-11-A
Новинка
РРЦ: 171.28 грн *
SKU: 1200-11-A
Новинка
РРЦ: 154.32 грн *
SKU: 1280-11-A
РРЦ: 72.60 грн *
SKU: 1311-16-A

Папки: для зберігання документів

У процесі роботи або навчання часто виникає необхідність зберігати документи, схеми, малюнки, каталоги тощо з можливістю швидкого доступу до них.

У даній категорії представлені пластикові папки Axent, які прекрасно відповідають цим завданням і можуть використовуватися в роботі, навчанні або повсякденних справах.

Особливості папок для зберігання документів:

  • наявність механізму, що фіксує документи всередині папки - це дає можливість огляду документа без вилучення його з папки (виняток - папка-коробка Axent);
  • більшість виробів вимагають використання файлів або діркопробивачів для створення перфорації;
  • виготовлені із зносостійкого первинного поліпропілену - що дає можливість часто транспортувати документи;
  • щільні папки можна зберігати на полицях, менш щільні з різними кольорами обкладинок - для класифікації документів по розділах.

Широта рішеннь для зберігання документів в асортименті Axent дозволяє обрати оптимальний вид канцелярської папки:

  • Дисплей-книги, або папки з файлами - ідеально підходять для презентації проектів, створення тематичних добірок, колекцій зразків. Досить вибрати папку з оптимальною кількістю файлів - від 10 до 100.
  • Папки на кільцях - як і папки-реєстратори, вони вимагають наявності файлів або бічної перфорації на паперах. Сторінки в папці зручно гортати і витягувати при необхідності.
  • Папки з притиском - їх особливість у механізмі, який дозволяє фіксувати документи без файлів або проколів.
  • Папки-коробки - дуже щільні папки для зберігання паперів, закриваються на липучці. У них зручно складати одночасно документи, буклети і каталоги різного формату. Вони добре тримають форму, можна ставити на полицю в різних положеннях, в залежності від висоти полиці.
  • Папки-швидкозшивачі - ідеальне рішення для швидкого оформлення невеликих проектів. Папки-швидкозшивачі Axent мають кольорові індекси на корінці, додаткові кишені всередині. Швидкозшивачі використовуються разом з файлами або діркопробивачем. Окремий їх вид - швидкозшивачі з планкою. Вони дають можливість миттєво підшити папери разом, не пошкоджуючи сторінок.