Лотки для документів

Лотки для документів: порядок на столі і у справах

Робочий стіл міг би перетворитися на непрохідні джунглі з роздрукованих звітів, чернеток, каталогів та інших паперів, якби не вони. Лотки для паперу - прекрасне рішення, яке допомагає уникнути накопичення паперів, підтримувати порядок на столі і у справах.

Види лотків для паперу Axent

1. Щоб не заблукати в паперових джунглях, варто тримати перед собою тільки ті папери, які необхідні для найближчих завдань. Лоток для паперу горизонтальний найкраще підходить для швидкого доступу до документів. Для матеріалів, до яких ви звертаєтеся часто, рекомендується виділити і підписати кілька горизонтальних лотків: наприклад, «терміново», «перевірити», «прочитати».

2. Для каталогів, роздрукованих проектів зручно використовувати вертикальні лотки. Вони не займають багато місця і відмінно виглядають на столі і на полиці.

3. Якщо в зоні досяжності немає полиць, звільнити більше простору на робочому місці допоможе лоток для паперу настінний із серії Delta.

Для виробництва лотків використовується міцний пластик або металева сітка. У серії Delta є пластикові лотки різних конфігурацій і кольорів. Сьогодні популярні міцні і негроміздкі лотки для документів з металевої сітки. У ТМ Axent вони є чорного і металевого кольорів.