Презентаційне обладнання

Візуальна комунікація, тобто комунікація через зорове сприйняття - картинки, схеми, цифри, текст - це ефективний засіб для успішного проведення презентацій, нарад, зустрічей, навчальних занять. Задіяти всю силу візуальної комунікації допомагає презентаційне обладнання - дошки та фліпчарти. Вони активно використовуються в офісах, школах, на тренінгах, курсах, а також вдома.

На офіційному сайті Axent представлені 2 види дошок:

 

На сухостираємих дошках необхідно писати спеціальними маркерами для дошок, слід таких маркерів легко витирається сухою губкою. Також до поверхні дошки можна кріпити фото, друковану інформацію, малюнки за допомогою магнітів. Коркові дошки, як правило, використовуються для візуалізації статичної інформації, як інформаційне табло, для фіксації нотаток, збору рахунків, квитанцій, для фотоколажів і т.д.

І сухостираємі, і пробкові дошки мають спеціальні кріплення для їх вертикального розміщення на стіні. Якщо для вас більш важлива мобільність презентаційного обладнання, можливість роботи з ним в будь-якому приміщенні, ви можете купити фліпчарт Axent. Він може стати чудовим помічником завдяки мобільності, стійкості, надійності конструкції, легкості закріплення аркушів, регульованій висоті, наявності полички для маркерів і губки, довгому терміну експлуатації.

Зробити роботу з дошками та фліпчартами комфортною допоможуть аксесуари для презентаційного обладнання: