Приладдя для діловиробництва

Товари для діловиробництва рятують від занурення у паперовий хаос і допомагають організовано зберігати й акуратно переміщати папери.

Для систематизації, архівації, зберігання документів, створення тематичних добірок відмінно підходять реєстратори, папки на кільцях, швидкозшивачі. Для зручності при роботі з ними можуть також знадобитися файли, які захищають папери від оточуючих впливів і механічних пошкоджень, і розділювачі сторінок з європерфорацією, які забезпечують зручну систематизацію. Деякі папки для зберігання документів не вимагають файлів або діркопробивачів: папки із затиском, швидкозшивачі з планкою, дисплей-книги, папки-коробки.

У папках для переміщення документів зручно носити документи, в папки цього виду легко скласти папери різних форматів, щоб зберегти їх акуратний зовнішній вигляд і уникнути втрати при переміщенні. Це папки на блискавці/на кнопці/на гумках, папки-куточки і папки-конверти. А коли необхідність брати з собою документи постійна, не обійтися без пластикового портфеля.

Для організації порядку в накопичених візитках або дисконтних картках найкращим рішенням буде зручна і містка візитниця. А для презентабельного оформлення роздаткових матеріалів під час презентацій, зустрічей, нарад, корпоративних заходів, навчання, для комфортної роботи з документами за відсутності поверхні столу - вам знадобиться папка-планшет.

Незалежно від того, які завдання вирішують ті чи інші папки Axent, усі вони виготовлені з якісного первинного поліпропілену, мають надійний механізм, трендові кольори, щільність пластику передбачає їх зносостійкість і збереження презентабельного вигляду в процесі використання.

Крім оригінальних товарів для діловодства Axent, на сайті також представлені папки і файли Delta by Axent, для яких характерні універсальний дизайн, доступна ціна і при цьому стабільно висока якість німецького бренду.