Приладдя для діловиробництва

Візитниці Axent фото
Візитниці

Візитниці: стильно і акуратно Коли візитки із зустрічей, виставок, конференцій, тренінгів хаотично накопичуються, знайти потрібну в певний момент стає практично неможливим.

Дивитись  
Витратні матеріали для офісної та іншої техніки фото
Витратні матеріали для офісної та іншої техніки

Витратні матеріали для офісної та іншої техніки Переплетення документів за допомогою брошурувальних машин часто використовується для систематизації паперів, надання

Дивитись  
Види папок для архівації
Папки для архівації

Папки для архівації: професійне зберігання документів Необхідність зберігати паперові документи нікуди не зникає навіть з розвитком електронних технологій.

Дивитись  
Папки для зберігання документів
Папки для зберігання документів

Папки: для зберігання документів У процесі роботи або навчання часто виникає необхідність зберігати документи, схеми, малюнки, каталоги тощо з можливістю швидкого доступу до них.

Дивитись  
Папки для переміщення документів

Папки: для переміщення документів Цим видом пластикових папок користуються практично всі люди, навіть якщо їх сфера діяльності далека від офісів.

Дивитись  
Планшети Axent
Планшети

Планшети Папка-планшет відрізняється від усіх інших папок насамперед жорсткою основою, що дозволяє працювати з документами без опори на стіл.

Дивитись  
Портфелі для переміщення документів
Портфелі для переміщення документів

Портфелі: для переміщення документів Пластиковий портфель - необхідний аксесуар, коли потрібно часто носити з собою документи, при цьому зберегти їх акуратний зовнішній вигляд.

Дивитись  
Папки-реєстраторы фото
Реєстратори

Папки-реєстратори Перша папка-реєстратор була вигадана ще у 1886 році німецьким підприємцем.

Дивитись  
Розділювачі сторінок

Розділювачі сторінок: як швидко орієнтуватися в документах Працювати в режимі багатозадачності стало звичною справою для співробітників сучасних компаній.

Дивитись  
Файли

Файли Файли використовують більшість офісних співробітників, школярів і студентів.

Дивитись