Папки для архівації

РРЦ: 23.48 грн *
SKU: 1731-04-A
РРЦ: 27.88 грн *
SKU: 1732-04-A
РРЦ: 36.53 грн *
SKU: 1733-04-A

Папки для архівації: професійне зберігання документів

Необхідність зберігати паперові документи нікуди не зникає навіть з розвитком електронних технологій. У таких сферах, як бухгалтерія, кадри, обслуговування населення, навіть діють державні норми зберігання документів і діловодства.

Є безліч видів документів, які необхідно зберігати тривалий час і при цьому до них не потрібно звертатися часто. Сюди відносяться бухгалтерські документи, контракти, бланки, звітність, технічна та офісна документація. Для того, щоб вони були акуратно систематизовані, захищені від механічних пошкоджень і не займали занадто багато місця, і створюється архів.

Види папок для архівації

Бренд Axent пропонує основні види продукції, за допомогою якої можна якісно організувати діловодство і тривале збереження документів:

- Архівні бокси.

- Архівні короби.

Продукція виготовлена з міцного тришарового гофрокартону, який забезпечує необхідну жорсткість конструкції. У бокси можна складати документи формату А4 за темами або періодами, і далі розміщувати їх прямо на полицях - горизонтально або вертикально. Є можливість вибрати бокси з білим зовнішнім шаром і кольоровим друком різних кольорів або у крафтовому дизайні з чорним друком. Архівні бокси Axent є у 3-х варіантах об'єму: з шириною корінця 8 см, 10 см або 15 см.

Короб архівний служить контейнером для архівних боксів. Розмір короба розрахований на 6, 5 або 3 бокси, в залежності від ширини корінця. Таке зберігання дозволяє компактно вмістити велику кількість документів і легко знайти потрібні папери при необхідності. З боків архівні коробки мають отвори для захоплення, щоб документи було зручно транспортувати.

Картонні коробки для архівного зберігання можуть бути корисні і поза офісом - наприклад, при переїзді, для зберігання удома різних дрібниць.