Маркер Axent Highlighter Dual 2534-10-A, 2-4 мм, клиноподібний, рожевий+жовтий

Маркер Axent Highlighter Dual 2534-10-A, 2-4 мм, клиноподібний, рожевий+жовтий
Маркер Axent Highlighter Dual 2534-10-A, 2-4 мм, клиноподібний, рожевий+жовтий
Артикул:
2534-10-A
0
Оцінки відсутні
20.60 грн
Ергономічний грип
немає
Колір чорнила
рожевий, жовтий
Матеріал
пластик
Тип
текстмаркери
Тип пишучого вузла
клиновидний
Тип упаковки
коробка
Товщина письма, мм
2-4
Упаковка
12, 144, 1152
3
Опис

Двосторонній маркер Axent Highlighter Dual 2534-10-A призначений для виділення тексту на всіх видах паперу. Він має два пишучі вузли, жовтий і рожевий, для зручної систематизації інформації в процесі читання.

Якісне чорнило на водній основі залишає рівномірний насичений слід. Флуоресцентні кольори – яскраві та виразні, одразу привертають увагу до підкреслених тез.

Пишучі вузли мають клиноподібну форму, що дозволяє регулювати ширину написаної лінії від 2 до 4 мм. Це дуже зручно для роботи з друкованим та рукописним текстом. Підходить для роботи з таблицями та дрібними шрифтами, для виділення цілого рядка або підсвічування невеликих фрагментів.

Слід маркера не відображається під час копіювання та не передається при пересиланні документа факсом. Чорнило довго зберігає свою насиченість, не вигоряє на сонці і не розмазується в процесі роботи.

Корпус має стильний дизайн із приємною матовою текстурою. Маркер естетично виглядає та зручно лежить у руці.

Хайлайтер – незамінний помічник у навчанні та роботі з даними, він допомагає швидко обробляти великі обсяги інформації та фокусуватися на головному. Маст-хев для студентів, школярів, викладачів та офісних працівників.

Коментарі
Коментувати