Маркер Axent Highlighter Pastel 2533-09-A, 2-4 мм, клиноподібний, бірюзовий

Thumbnail
Thumbnail
Артикул:
2533-09-A
0
Оцінки відсутні
14.20 грн
Ергономічний грип
немає
Колір чорнила
бірюзовий
Матеріал
пластик
Тип
текстмаркери
Тип пишучого вузла
клиновидний
Тип упаковки
коробка
Товщина письма, мм
2-4
Упаковка
12, 144, 1152
3
Опис

Маркер Axent Highlighter Pastel 2533-09-A бірюзовий – призначений для виділення тексту на всіх видах паперу. Якісне чорнило на водній основі залишає рівномірний насичений слід. Ніжний пастельний відтінок м'яко підсвічує текст і дарує естетичне задоволення в процесі роботи з маркером. Ви зможете красиво та незвичайно оформити конспект, щоденник, записну книгу та робочі роздруківки. Ідеально поєднується з іншими маркерами серії Axent Pastel.

Пишучий вузол має клиноподібну форму, що дозволяє регулювати ширину написаної лінії від 2 до 4 мм. Це дуже зручно для роботи з друкованим та рукописним текстом. Підходить для роботи з таблицями та дрібними шрифтами, для виділення цілого рядка або підсвічування невеликих фрагментів.

Слід маркера не відображається під час копіювання та не передається при пересиланні документа факсом. Чорнило довго зберігає свою насиченість, не вигоряє на сонці та не розмазується в процесі роботи.

Корпус має стильний однотонний дизайн із приємною матовою текстурою. Маркер естетично виглядає та зручно лежить у руці.

Текстовий хайлайтер – незамінний помічник у навчанні та роботі з даними, він допомагає швидко обробляти великі обсяги інформації та фокусуватися на головному. Маст-хев для студентів, школярів, викладачів та офісних співробітників.

Коментарі
Коментувати