Увесь вік пишу, а грамоти не знаю

Увесь вік пишу, а грамоти не знаю

Увесь вік пишу, а грамоти не знаю ... Відгадали, що це? Звичайно ж, кулькова ручка! Перший патент на цей винахід отримав Джон Лауд близько 130 років тому, а сьогодні на Землі продають 125 ручок в секунду і важко собі уявити життя без цієї маленької канцелярської помічниці. Дітям в школі і дорослим на роботі, домогосподаркам вдома і акулам бізнесу на переговорах — всюди і завжди стане в нагоді ручка. Навіть роботодавці часто в анкетах задають каверзне запитання: «Як можна ще використовувати ручку?», щоб перевірити кандидата на посаду на креативність і нестандартне мислення.

Але ми то, як раз ратуємо за те, щоб ручку використовувати не для розпушення землі в горщику для квітів або для збивання мух в польоті, а щоб із задоволенням ними писати! Тим більше, що Axent ручки спеціально створювалися з урахуванням ергономіки, помноженої на європейську надійність. Таку ручку приємно і зручно тримати в руці, і можна не боятися, що вона підведе в самий непередбачуваний момент.

Судіть самі, у ручок цього бренду:

  • надійний корпус із міцного первинного пластику без вкраплень. Це забезпечує ударостійкість і збільшує термін використання ручки;
  • зона захвату із прогумованим грипом не дозволяє пальцям ковзати і рука менше втомлюється (актуально для школярів і студентів);
  • завдяки німецьким чорнила Dokumental досягається висока якість письма, яскравість сліду і легкість написання;
  • швейцарський пишучий вузол Premec забезпечує однорідну і безперебійну подачу чорнила, тому ручки пишуть без пропусків і не мажуть.

При цьому ви маєте можливість вибирати ручку кулькову, масляну чи гелеву з корпусом або чорнилом такого кольору, який вам подобається. Оригінальний дизайн не дасть нудьгувати, а різноманітна цінова категорія дозволить купити цей канцелярський товар і школяреві, і студенту, і офісному працівнику, і керівнику, як в якості подарунка, так і особистого придбання.

І якщо друзі - це як сто ручок, з якої пише тільки одна, то будьте впевнені, що цією ручкою виявиться Axent!